Instagramınızı Hareketlendirecek 6 Uygulama Önerisi

Kullanabileceğiniz instagramınızı hareketlendirecek 5 tane uygulama önerisi sizin için derledik. Şimdi detaylarına birlikte bakalım.

1-MOJO

Instagramlar için hikaye editörü olarak yer alıyor. Instagramınızı hareketlendirecek uygulamanın içerisinde çeşitli şablonlar mevcut. Şablonlar ücretsiz. Şablonlara galerinizde var olan ya da kendi çektiğiniz görselleri koyarak bir video oluşturabilirsiniz. Gerek yazı tiplerinden tutun, gerek şablon tasarımlarının çeşitliliği, göz alıcılığı açısından önerdiğimiz bir uygulama.

2-INSHOT

INSHOT bir video edit programı olarak adlandırabiliriz. Seçtiğiniz fotoğraflarınızı arka arkaya göstererek bir akıcı geçiş oluşturuyor. Geçişlerin bazıları ücretli. Arka plana uygulamanın kütüphanesinden müzik seçebiliyorsunuz. Müzikli bir video istiyorsanız bu uygulama tam size göre.

3-SNAPSEED

Snapseed bir fotoğraf edit uygulaması.  Galerinizden fotoğrafınızı seçtikten sonra isterseniz hazır renk ayarı olan filtreleri seçebilirsiniz veya ayrıntılı filtreler ile istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. İnce ayar, beyaz dengesi, grenli film, lens bulanıklığı, siyah beyaz dengesi ayrıntılı filtrelemenin bazıları arasında yer alıyor. Fotoğraflarınızı filtreleyebileceğiniz ayrıntılı bir uygulama.

4-CANVA

Canva bir logo fotoğraf tasarım uygulamasıdır. Çok geniş bir alana sahiptir. İster instagram post story düzenleyin, ister afiş yapın, ister logo yapın, ister kartvizit tasarlayın. Canva’da çok çeşitli tasarımlar ve şablonlar bulunur ve kategorize edilmiş şablonları mevcuttur. Moda, dijital, mühendislik, doğa vb gibi.  Instagramınız hangi sektöre hitap ediyorsa buradan seçip hazır şablonlar üzerinde tasarımızınızı yapabilirsiniz. Yazı tipleri, şekiller mevcuttur. Dilerseniz şablonunuzu kendiniz de tasarlayabilirsiniz. Çok kolay ve etkili bir uygulama.

5-VANİLLAPEN

Vanillapen fotoğraf ve video uygulaması. Çok soft ve şık bir tasarım yapmak istiyorsanız bu uygulama tam size göre. Yazı karakterlerinden çiçek görsellerine, yemek görsellerine kadar. Eğer şık bir post yada story istiyorsanız bu uygulama tam size göre.

6-GRİD POST

Instagramda postlarını 6 ya bölmek yada 9 a bölmek bütün olarak göstermek isteyenler için harika bir uygulama. Postunuzu seçtikten sonra 9 kare, 6 kare, 3 kare, 12 kare ve 15 kare halinde postlarınızı bölüp paylaşabilirsiniz. Aynı zamanda panorama fotoğraflarınızı da bu uygulama sayesinde kırpabilirsiniz.

Write a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Teklif Alın