Partnerler

PARTNERLERİMİZ

google_partner-logo
s3-news-tmp-140656-untitled_design_2_8--default--1280
Criteo_logo
MSFT_logo_rgb_C-Gray3-720x265

Dijital Pazarlamada Çözüm Ortağınız!

Mutluluğun Formülünü Bulduk; PAYLAŞMAK!

Bildiğimiz her şeyi işlerinizi daha iyi yapabilmeniz için paylaşıyoruz. Şeffaflık ve dürüstlük ilkesiyle yola çıktık. Bizim için paradan, itibardan daha önemli bir şey var; PAYLAŞMAK. Mutluluk ve Bilgi paylaştıkça güzeldir. 

 

İyi Bir Hizmet İçin!

Türkiye’de bir çok reklam ajansı hizmeti değil komisyonunu düşünerek firmaların reklamlarını yönetmekte. Biz ise sizden biri gibi çalışarak sizin için varız! Bu yüzden adam/saat çalışma yöntemini benimsiyoruz! Yer ve zamandan bağımsız iyi bir hizmet için çalışıyoruz!

Sizden Biriyiz!

Çalışma modelimizi hedefleriniz doğrultusunda sizinle birlikte kararlaştırıyoruz. Şeffaf bir raporlama sistemi ile gelirinizi yükseltecek adımları birlikte atma taraftarıyız.  Formülümüz ise en ince ayrıntısına kadar, Sizin ekibinizden biriymiş gibi en derinlemesine optimizasyon yapmamız.

Hedeflerimiz Ortak!

Bizim için dijital pazarlamanın en önemli unsuru ölçümlemedir. Bunun için sitenizden beklediğiniz hedefleri kendi tecrübelerimizi de katarak birlikte belirliyoruz. Harcadığınız her bir kuruş bu hedefleri tutturmak için özenle harcanıyor. Bizim ana hedefimiz ise size minimum maliyet ile maksimum gelir getirmek!

Ekibimiz

Burcu

Hesap Yöneticisi

Ömer

Dijital Pazarlama Danışmanı

Emirhan

Graphic & UX/UI Designer

Sinem Dikerler

Sosyal Medya Uzmanı

Yusuf

Digital Strategy Specialist

Volkan

SEO Danışmanı

Deniz

SEM Specialist

Can Berk

Web Yazılım Uzmanı

Birkan Kaya

Dijital Pazarlama Uzmanı

Serkan

Dijital Pazarlama Yöneticisi

Bahadır Öz

Performans Uzmanı

Sude

Jr Sosyal Medya Uzmanı