Ajansımız sadece "Markalara Reklam Hizmeti" vermektedir. Kişilere Hizmet vermemekteyiz. İletişime geçmeden önce lütfen dikkate alınız.

TikTok Reklam Ajansı

Dünya genelinde 1 milyar kullanıcı sayısına ulaşan TikTok, 19 ülkede en çok indirilen ilk on uygulama içerisinde yer almış ve 2018 yılında en çok indirilen 4. uygulama olmuştur. Vlog-yetenek-komedi, Avrupa’da ki kullanıcıların en aktif olduğu kategoriler. Paylaşılan tüm içeriklerin kısa anlardan oluşan videolardan oluşması Vine uygulamasını anımsatmaktadır.  TikTok’u Vine’dan ayrıştıran en büyük noktası, Musical.ly uygulaması ile birleşmiş olmasından kaynaklı kullanılabilecek müzik içeriklerinin çok fazla olması ve Snapchat gibi çok fazla filtre imkanı sunması diyebiliriz. TikTok’ta reklam vermek için TikTok Ads adresini kullanıyorsunuz. Fakat TikTok Facebook Ads Manager gibi herkesin erişimine açık değil. Belirttiğim adrese erişiminizin açılması için TikTok’un yerel ajansı ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. TikTok reklam maliyetleri ise minumum birkaç bin dolardan başlamaktadır ve her reklam modelinin minumum maliyeti farklıdır.

Reklam Modelleri

1-TikTok Top View Reklamı: TikTok uygulaması açıldığında ilk karşımıza çıkacak video reklamdır. Tüm ekranı kaplamaktadır.  5 ile 60 saniye arasında video içerikle kullanılabilmektedir. Günlük satın alım yapılmaktadır.

2-TikTok Brand Takeover Reklamı: TikTok açıldığında karşımıza ilk çıkan, tüm ekranı kaplayan görsel ya da 5 saniye video uzunluğunda ki reklamdır. Günlük satın alım yapılmaktadır.

3-TikTok One Day Max Reklamı: TikTok’ta ki ”sizin için” kısmında çıkan 60 saniye kadar video süresi olan reklamdır. Günlük satın alım yapılmaktadır.

4-TikTok Brand Premium Reklamı: Tiktok’taki ”sizin için” kısmında 60 saniyeye kadar gösterilebilen video reklamdır. One Day Max reklamından farkı Bin Gösterim Başı maliyet ile satın alınmaktadır. Kullanıcıları hedefleme imkanı vermektedir. 

5-TikTok In-Feed Ads Conversion Reklamı: TikTok’ta e-ticaret siteleri için kullanılabilecek dönüşüm odaklı reklam modeli. Mevcut TikTok hedefleri dışında, veri odaklı hedefleme, benzer kitle oluşturma ve yeniden hedefleme seçenekleri kullanılabilmektedir. CPC ve CPI şeklinde satın alım yapılabilmektedir.

6-TikTok Hashtag Challenge Reklamı: Oluşturacağınız etiketle kullanıcının bu etiketlerde video çekimlerini sağlatabileceğiniz, marka etkileşimi sağlayacak bir reklam modelidir.