KEŞFET

Arama Motorlarında En Üst Sıralarda Yer Alın

SEO çalışmaları ile sitenizi Arama Motorlarına uyumlu hale getirin, rakiplerinizin üstünde yer alın.

Kurumsal SEO Danışmanlığı

Arama motorlarında yer alan ilgili anahtar kelimeler ile rakiplerinizin önüne geçmek kurumsal firmalar için önemlidir.

Stratejik Planlama

Online itibar kazanmak ve Hedef Kitlenizi arttırmak için çalışırız.
Asset 4

İçerik Hizmetleri

SEO hizmeti ile arama motorlarında üst sıralara çıkmak için içeriğinizin güçlü olması önemlidir.İçerik düzenli olarak siteye yüklenmelidir.

Backlink Hizmetleri

Önemli anahtar kelimelerinizin bulunduğu tanıtım yazılarını prestijli ve markanıza uygun web sitelerinde yayınlayın.

KEŞFET

SEO Hizmeti ve Danışmanlığı Nedir?

SEO; Search Engine Optimization (Arama Motoru Optimizasyonu) sitenizi arama motorlarına uyumlu hale getirerek yüksek sıralamalar almanızı sağlayan bir dijital pazarlama yöntemidir. Ülkemizde %97 pazar payı olan Google Arama Motoru üzerinden sıklıkla yapılmakla birlikte farklı arama motorları içinde optimizasyon yapılmaktadır. SEO etkileyen yaklaşık 200 tane etken bulunmaktadır. Google çeşitli aralıklarla algoritma güncellemesi yapar.

SEO her siteye özel olarak uygulanan bir dijital pazarlama yöntemidir. Bunun için genel geçer çalışmalar yerine siteye ve sitenin hedef kitlesine uygun bir şekilde SEO yapılması gerekmektedir.

On Rate Optimizasyonu gibi bir çok dijital pazarlama stratejisi de bulunmaktadır.

KEŞFET

SEO Danışmanlığı Nedir?

Arama Motoru Optimizasyonu site içi seo ve site dışı seo olarak ikiye ayrılır. SEO Danışmanlığı ise bu iki başlık altında hizmet vermektedir. Aşağıda görebileceğiniz başlıklar üzerinden sitenin kontrolü düzenli olarak yapılır ve fırsatlar değerlendirilir. Bu danışmanlık sırasında bir çok teknik SEO işleri çıkmaktadır; SEO Danışmanlığı süreci; SEO ile ilgili bu sorunları bulup gerekli birimlere iletmek ve düzeltilmesini sağlamaktır.

SEO Danışmanlık hizmeti  içerisinde içerik üretimi, backlink satın almaları, Conversion Rate Optimizasyonu gibi bir çok dijital pazarlama stratejisi de bulunmaktadır.

KEŞFET

Neden SEO Hizmeti Almalısınız?

SEO olarak adlandırdığımız Arama Motoru Optimizasyonu bir çok farklı dijital pazarlama aktivitesini etkileyen bir pazarlama stratejisidir. Sitenizin organik trafiğini artırması asıl amaç olarak gözükse de diğer pazarlama kanallarının daha verimli kullanılması açısından da SEO çok büyük önem arz etmektedir. SEO Dijital Pazarlama reklamlarının da temelini oluşturmaktadır. Arama Motoru Optimizasyonu yapılmamış bir site diğer dijital pazarlama kanallarını da doğru kullanamıyor demektir.

Örneğin; SEO ve Google Adwords bir bütündür. SEO'su düzgün uygulanmamış bir web sitesinin Adwords maliyetleri aynı koşullarda düzgün bir SEO'ya sahip diğer siteye göre çok daha fazladır. Bir bütün olarak SEO dijital pazarlama faaliyetlerinin temelini oluşturur.

Web sitelerinin arama motorlarında daha iyi performans göstermesi için yapılan çalışmaların tümüne verilen isimdir. Web sitenizin arama motoru sonuç sayfasında daha iyi sıralamalar elde etmesi için sürekli geliştirmeler yapma sürecidir. SEO sayesinde web sitenizin performansını artırabilir daha fazla ziyaretçiye ulaşabilirsiniz.

Sitelerin organik ve ücretsiz trafik çekmeye yaraması şeklinde ifade edilebilir. Google aramalarında en üstte kalmak için en gerekli çalışma SEO’dur.

SEO, Google’ın en doğru şekilde web sayfalarını indeksleyebilmesine ve kullanıcıların sayfaya doğru bir şekilde erişebilmesine yardımcı olur. UX ise bir kullanıcının kullandığı ürün veya bir sistemde deneyiminin niteliği olarak tanımlanabilir. SEO’dan ayrı olarak düşünülemeyen bu kavram, bizlere iş geliştirme hakkında birçok ipucu verir. Birçok şekillerde ölçülebilen kullanıcı deneyimi, mevcut verilere ve ölçümlere göre iyileştirebildiğimiz bir performanstır. 

Yapılacak çalışma sonucunda süreç ortalama 3-6 ay arasında değişiklik göstermektedir. Bu süre, sektör rekabetine göre değişiklik göstermektedir. Tam anlamıyla sonuç almak bu kadar uzun sürse de, SEO çalışması kapsamında yapılan her hamle 2-3 haftadan itibaren reaksiyon almaya başlar.

Genel olarak SEO uyumlu içerikte en önemli detay içeriğin kaliteli ve özgün olmasıdır.

Organik trafik, ziyaretçilerin çeşitli kelimeler yazarak sitenizi bulması ve karşısına çıkan reklam harici tüm sonuçlar içerisinden sitenizi seçmeleri anlamına gelmektedir. Organik trafik değerlerinize göz atmak sitenizin reklam ve diğer kampanyalar olmadan nasıl performans gösterdiğini anlamak için önemlidir.

Google algoritmaları dışarıya bağlantı veren ve dışarıdan bağlantı alan siteleri, sayfaları destekler. Ancak backlink çalışmasının faydalı olabilmesi için mutlaka doğru sayfalara yönlendirilmesi gereklidir. Ayriyetten sektör ile bağlantılı sitelerden gelen trafikler olması gerekir.

Mutlu

Müşterilerimiz

Partnerlerimiz