Instagram’da Eskimeyecek Bir Trend: Instagram Çekilişleri

Instagram çekilişleri; farklı hediyeler, para ödülleri gibi insanları ücretsiz buluşturmak için kişileri belirleme yöntemidir. Katılan kişilerin herhangi bir hak kaybına uğramaması adına ve herkesin eşit şansa sahip olabilmesi içinse güvenilir bir çekiliş yapılması gerekir.

Çekilişlerle araba, altın, cep telefonu ve para gibi çok değerli eşyalar verilebileceği gibi indirim, üyelik gibi hizmetler de sağlanmakta. Yapılan çekilişlerin amacı, daha çok takipçi elde etmektir. Çünkü bir Instagram sayfası ne kadar takipçisi olursa ve popüler hale gelirse satışları ya da marka değeri o derece yükselir.

Özellikle yeni açılan bir Instagram sayfası çekiliş yaparak adını duyurmasında etkili bir yoldur. Eski sayfalar da ellerinde bulunan takipçileri kaybetmemek için çekiliş yapabilmektedir.

Bu noktada unutulmaması gereken detay var. Takipçilerinizin şikayeti ve Instagram’ın tespitleri sonucu hesabınızın geçici bir süre ya da tamamen kapanmaması için güvenilir bir çekiliş şarttır.

Instagram Çekilişleri Hala Popüler mi?

Instagram çekilişleri hala popülerliğini korumaktadır. Bu nedenle oldukça dikkatli yapılması gerekir. Hileli yöntemlerden uzak durulması gerekir. Yapılması gereken güvenilir bir Instagram çekiliş programı kullanmaktır.

Ücretsiz çekiliş yaptığını iddia eden fakat çekiliş sırasında ciddi sorunları bulunan uygulamalar vardır. Bu güvensiz programlar, çekiliş sırasında herkese aynı şansı vermez. Birkaç kişi arasından birini belirler. Hatta daha da ileri giderek, kendilerini çekilişe katılmış gibi göstererek, verilen hediyeyi de alırlar. Bu nedenle güvenilir bir sistemle çekilişleri gerçekleştirerek hem takipçilerinizi hem de hediyelerinizi korumanız önemlidir. Aksi takdirde takipçi kaybı yaşayabilir bunun yanı sıra verdiğiniz hediyeler de dolandırıcıların eline geçebilir.

Instagram Çekilişi Nasıl Yapılır?

Instagram çekilişi yapmak için birçok farklı yöntemler vardır. Öncelikle verilecek hediyenin güzel bir fotoğrafı çekilir ve paylaşıma açılır. Bu paylaşımın ardından, açıklama kısmına gereken detaylar yazılır. Instagram sayfasının sahibi, çekilişe katılmak için bazı şartlar koyabilir. Bu şartlardan bazıları şu şekildedir:

  1. Paylaşımın beğenilmesi,
  2. Bir ya da birden fazla arkadaşın etiketlenmesi,
  3. Yorum yapılması.
  4. Paylaşım yaptıktan sonra ki bütün görsellerinin beğenilmesi.

Çekilişin ne zaman biteceğini postun altına yazılır. Buradan sonra belirli bir tarih ve saatte çekiliş yapılır. Takipçilerinin güvenini kazanmak isteyen kişiler, çekilişi canlı yayında gerçekleştirir. Bu sayede ne kadar şeffaf bir çekiliş yaptığını kanıtlar. Bu nedenle, güvenilir bir çekiliş aracı kullanmak şarttır.

Instagram çekilişi için kullandığınız program; yorum filtreleme özelliğine sahipse uygun olmayan yorumları ve katılımcıları devre dışı bırakma şansınız olur. Bunun yanı sıra Instagram ve Youtube videolarınızda yaptığınız çekilişleri de birleştirme şansınız vardır. Bu üstün özelliklerden yararlanabilmeniz için güvenilir bir altyapıya sahip bir program tercih etmeniz gerekir.

Write a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Teklif Alın