KEŞFET

Arama Motorlarında En Üst Sırada Yer Alın

 Arama motoru Optimizasyonu ile sitenizi arama motorlarına uyumlu hale getirin rakiplerinizin üstünde yer alın.

Kurumsal SEO Danışmanlığı

Arama motorlarında yer alan ilgili anahtar kelimeler ile rakiplerinizin önüne geçmek kurumsal firmalar için önemlidir.

Stratejik Planlama

Online itibar kazanmak ve Hedef Kitlenizi arttırmak için çalışırız.

İçerik Hizmetleri

SEO hizmeti ile arama motorlarında üst sıralara çıkmak için içeriğinizin güçlü olması önemlidir.İçerik düzenli olarak siteye yüklenmelidir.

Backlink Hizmetleri

Önemli anahtar kelimelerinizin bulunduğu tanıtım yazılarını prestijli ve markanıza uygun web sitelerinde yayınlayın.

KEŞFET

SEO Hizmeti ve Danışmanlığı Nedir?

SEO; Search Engine Optimization (Arama Motoru Optimizasyonu) sitenizi arama motorlarına uyumlu hale getirerek yüksek sıralamalar almanızı sağlayan bir dijital pazarlama yöntemidir. Ülkemizde %97 pazar payı olan Google Arama Motoru üzerinden sıklıkla yapılmakla birlikte farklı arama motorları içinde optimizasyon yapılmaktadır. SEO etkileyen yaklaşık 200 tane etken bulunmaktadır. Google çeşitli aralıklarla algoritma güncellemesi yapar.

SEO her siteye özel olarak uygulanan bir dijital pazarlama yöntemidir. Bunun için genel geçer çalışmalar yerine siteye ve sitenin hedef kitlesine uygun bir şekilde SEO yapılması gerekmektedir.

On Rate Optimizasyonu gibi bir çok dijital pazarlama stratejisi de bulunmaktadır.

KEŞFET

SEO Danışmanlığı Nedir?

Arama Motoru Optimizasyonu site içi seo ve site dışı seo olarak ikiye ayrılır. SEO Danışmanlığı ise bu iki başlık altında hizmet vermektedir. Aşağıda görebileceğiniz başlıklar üzerinden sitenin kontrolü düzenli olarak yapılır ve fırsatlar değerlendirilir. Bu danışmanlık sırasında bir çok teknik SEO işleri çıkmaktadır; SEO Danışmanlığı süreci; SEO ile ilgili bu sorunları bulup gerekli birimlere iletmek ve düzeltilmesini sağlamaktır.

SEO Danışmanlık hizmeti  içerisinde içerik üretimi, backlink satın almaları, Conversion Rate Optimizasyonu gibi bir çok dijital pazarlama stratejisi de bulunmaktadır.

KEŞFET

Neden SEO Hizmeti Almalısınız?

SEO olarak adlandırdığımız Arama Motoru Optimizasyonu bir çok farklı dijital pazarlama aktivitesini etkileyen bir pazarlama stratejisidir. Sitenizin organik trafiğini artırması asıl amaç olarak gözükse de diğer pazarlama kanallarının daha verimli kullanılması açısından da SEO çok büyük önem arz etmektedir. SEO Dijital Pazarlama reklamlarının da temelini oluşturmaktadır. Arama Motoru Optimizasyonu yapılmamış bir site diğer dijital pazarlama kanallarını da doğru kullanamıyor demektir.

Örneğin; SEO ve Google Adwords bir bütündür. SEO'su düzgün uygulanmamış bir web sitesinin Adwords maliyetleri aynı koşullarda düzgün bir SEO'ya sahip diğer siteye göre çok daha fazladır. Bir bütün olarak SEO dijital pazarlama faaliyetlerinin temelini oluşturur.

Referanslarımız