Dijital Pazarlama Hizmetleri

Dijital Pazarlama Ajansı Olarak Ne Yaparız?

Dijital pazarlama ajansınız olarak sizlerin dijital stratejilerini baştan sona dizayn ederek; Minimum harcama ile Maksimum verimi almanızı sağlıyoruz. Şirket ihtiyaçlarınızı analiz edip size özel bir yol haritası oluşturuyoruz.

Dijital pazarlama için ortak belirlediğimiz hedefi (ROI, CPA, ROAS) tutturmak için birlikte çalışıyoruz. %100 ölçülebilir rapor ile bizim ile çalışmanın artılarını sizlere gösteriyoruz.

Sosyal Medya Hizmetleri

Dijital Pazarlama Ajansı Olarak Ne Yaparız?

Dijital pazarlama ajansınız olarak sizlerin dijital stratejilerini baştan sona dizayn ederek; Minimum harcama ile Maksimum verimi almanızı sağlıyoruz. Şirket ihtiyaçlarınızı analiz edip size özel bir yol haritası oluşturuyoruz.

Dijital pazarlama için ortak belirlediğimiz hedefi (ROI, CPA, ROAS) tutturmak için birlikte çalışıyoruz. %100 ölçülebilir rapor ile bizim ile çalışmanın artılarını sizlere gösteriyoruz.

SEO Hizmetleri

SEO Hizmeti ve Danışmanlığı Nedir?

SEO; Search engine optimization yani Arama motoru optimizasyonu sitenizi arama motorlarına uyumlu hale getirerek yüksek sıralamalar almanızı sağlayan bir dijital pazarlama yöntemidir.

Ülkemizde %97 pazar payı olan Google arama motoru üzerinden sıklıkla yapılmakla birlikte farklı arama motorları içinde optimizasyon yapılmaktadır. SEO etkileyen yaklaşık 200 tane etken bulunmaktadır. Siteye ve sitenin hedef kitlesine uygun bir şekilde SEO yapılması gerekmektedir.

 

Tasarım ve Dönüşüm Hizmetleri

Kurumsal Web Sitesi                                                              Kurumsal web sitelerinizi tasarlayarak web dünyasına açılmanızı ve potansiyel müşterilerinizi bulmanızı sağlıyoruz.

E-ticaret Yazılımları                                                              Müşteriniz internette sizi arıyor. DPE dijital olarak e-ticaret yazılımlarımızla veya iş ortaklarımızla en hızlı şekilde dijital pazarlamaya uyumlu e-ticaret yazılımlarınızı yazıyoruz.

Tasarım ve Dönüşüm                                                                        UI ve UX optimizasyonları, belirlenen hedef kitlenin davranışlarına yönelik veriler elde etmenizi, analizler gerçekleştirmenizi sağlar. Böylece, belirlenen tasarım kararlarını optimizasyon sürecinde gerçekleştirebilir, arayüz etkileşimde verimli sonuçlar elde edebilirsiniz.

Conversation Rate                                                                        Web siteniz için kesin veriler elde edildiğinde, analizler ışında net veriler elde edebilirsiniz. Bu noktada Conversation Rate yani dönüşüm oranı, işletmeniz için belirli net oranlara sahip olup reklam verdiğinizde, işletmenizin amacına uygun yansıtmanızı sağlayabilirsiniz.

 

Stratejik Planlama

stra

Online itibar kazanma

Dijital pazarlama sayesinde, yeni müşteriler kazanabilmek ve mevcut müşterileriniz ile çalışmalara devam edebilmeniz için online itibar önemli bir konumdadır.

Hedef kitlenizi tanımanızı sağlar

Web siteniz için stratejik pazarlama noktasında ölçümleme yapabilir, ileriye yönelik oluşturacağınız kampanyalarınızda bilgi sahibi olmanıza yardımcı olur. Analizler ile birlikte oluşturduğunuz dijital pazarlama taktikleri ile zayıf noktalarınızı keşfedebilir ve düzenleyebilirsiniz. Bunun için mutlaka dijital pazarlama stratejilerine ihtiyaç duyulmaktadır.

Web Yazılımı

Dijital pazarlama stratejilerini uygulayabilmeniz amacıyla web yazılımı, müşterilerinize yönelik oluşturacağınız websitenizi işletmeniz için uygun bir hale getirmektedir. Yazılım süreci tamamlandığında, oluşturulan panel sayesinde, web sitenizi istediğiniz gibi dizayn edebilir, değiştirebilir ve gerekli güncellemeleri kolaylıkla yapabilirsiniz.

Oluşturduğumuz stratejileri uygulayabilmek ve dijital mecranın her alanında ulaşılabilir olmak amacıyla yazılım sürecinde uygun URL ve HTML kodlarının düzeltilmesi gerekmektedir. Bu sayede, pazarlama stratejilerini uygularken kolaylıkla optimizasyonlar gerçekleştirilebilir.

 

Web Yazılım

Data Danışmanlığı

ana

DPE Dijital olarak veri yönetimi ve verilerin korunması kapsamında kurumunuz ihtiyaçlarına özel çözümler sunmaktayız. İlgili talep ve ihtiyaçlarınızı, konusunda uzman ekibimiz ve çözüm ortaklarımız ile beraber, çeşitli alanlarını kapsayacak şekilde bütünsel bir yaklaşım ile değerlendiriyor ve kurumunuz ihtiyaçlarına özel olarak uçtan uca danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

Eğitim

Kurumsal SEO Eğitimi

SEO Eğitimi, işletmenizin dijital pazarlama alanında daha aktif bir rol oynayabilmesi için kritik bir noktadadır. SEO’nun kendine özgü alanını ve işletmenizin pozitif yönde sonuçlar alabilmesi amacıyla detaylı bir eğitim içeriyi ile birlikte eğitiminizi sektörde uzman kişilerle tamamlayabilirsiniz. Bu eğitim sayesinde, arama motoru optimizasyonlarını gerçekleştirebilir, web sitenizin performansını arttırabilirsiniz.

Kurumsal Dijital Pazarlama Eğitimi

Sektörde uzman eğitmenlerin dijital pazarlama sektöründe ki ayrıntıları, etkileşime dayalı eğitim stili ile dijital pazarlamanın tüm ayrıntılarını öğrenebilirsiniz. Bu noktada kapsamlı bir strateji yönü izlenerek güncel dijital pazarlama araçları ve kanallarını etkili biçimde kullanabilen dijital pazarlama profesyonelleri arasında yer alabilirsiniz.

C Level Dijital Dönüşüm Eğitimleri

Sektör içerisinde olumlu bir rol oynayabilmek amacıyla, satış ve pazarlama yöntemlerinizi dijital pazarlamaya yönelterek sektörde öncül rol oynayabilirsiniz. Bu sayede hem şirket içerisinde çalışanların hem yönetimin çok daha hızlı ve etkili sonuçlar alabildikleri görülmektedir. Bu noktada işletmenizi geliştirmek ve ileriye dönük etkili sonuçlar alabilmek için, birlikte sektörde ileri gelen isimler arasında yer alabiliriz!

Adsız tasarım (5)

Analiz

Google Analytics Kurum Hizmeti

İşletmeniz için doğru ölçümlemeler yapmak ister misiniz? Google Analytics’in kurum ve entegrasyon hizmet kapsamı, tamamiyle işletmeniz için etkin veri akışını sağlarken, web siteniz için doğru raporlamaları eksiksiz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede, ileriye yönelik planlamalarınızı yapabilir, stratejilerinizi belirleyebilirsiniz.

Veri Analizi Danışmanlığı

DPE Dijital Pazarlama Ajansı olarak, birçok sektörde öncülük eden markanın dijitalde başarılı olabilmesi için destek vermekteyiz. Bu noktada, veri analizinin web sitesine ziyaret gerçekleştiren kullanıcılar hakkında detaylı veriler elde ederek, altyapı çalışmalarının (veri analizinin) entegrasyonunu sağlayabilmek amacıyla detaylı hizmet kapsamını sizlere sunuyoruz.

İnternet Sitesi Raporlama

Ajansımız tarafından sunulan bu hizmetin, web sitenize ziyaret gerçekleştiren tüm kullanıcıların bilgilerini, hangi sayfada ne kadar vakit geçirdiklerini, hangi kelimeleri tercih ettiği gibi raporları detaylı bir şekilde görebilirsiniz. Web site raporlama hizmetimiz sayesinde, ileriye yönelik reklam faaliyetleriniz için optimizasyon gerçekleştirebilir, geri dönüşlerinizi çok daha sağlıklı bir şekilde alabilirsiniz.

iStock-1136346822 [Dönüştürülmüş]

Dijital Bütçe & Planlama

İşletmeniz için dijital pazarlama çalışmalarını gerçekleştirirken, en önemli noktalardan bitirişi bütçe planlamasıdır. Bu noktada, web sitenizin pozitif sonuçlar elde edebilmesi amacıyla platform tercihlerinizde bütçenizi tasarlamanıza yardımcı olurken, stratejik ilerlemek amacıyla kesin çözümler üretiyoruz.

iStock-686373824 [Dönüştürülmüş]