Keşfet

Dijital Pazarlama ile Markanızı Geliştirin

Dijital pazarlama ajansınız olarak sizlerin dijital stratejilerini baştan sona dizayn ederek; minimum harcama ile maksimum verimi almanızı sağlıyoruz. 

Dijital Pazarlama Ajansı Hizmetleri

Adwords Danışmanlığı

Google Ads danışmanlığı, internet reklamcılığı danışmanlık servisidir. Stratejilerin belirlenmesi, hesabınızın kontrolü ve nasıl yönetmeniz gerektiği hakkında danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Google Reklam Hizmetleri

Bu platformu kullanarak kendi reklamlarınızı yapabilir ve müşterilerinizi web sitenize çekebilirsiniz. Hem arama reklamları hem de görüntülü reklam ağı sayesinde Google Ads reklamcılığı; hedeflediğiniz müşteri kitlesine ulaşmanıza yardımcı olan ve dünyada en çok kullanılan hizmetlerden birisidir.

Mobil & APP Pazarlama

Bir Mobil Uygulamanız varsa, çeşitli reklam kanalları (Google Ads, Meta Ads, Apple Search) aracılığı ile Mobil Uygulama reklamları kullanmanız kaçınılmazdır. Doğru pazarlama stratejisi ve dikkat edilmesi gereken noktalar konusunda size danışmanlık veriyor ve hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı oluyoruz.

Dijital Pazarlama Danışmanlığı

Önce markanızın ihtiyaçlarını doğru anlayarak, sonra da bu ihtiyaçlara uygun stratejiler belirleyerek hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı oluyoruz. Planlanan işlerin nasıl uygulanacağına dair sizleri yönlendiriyor, zaman ve paradan tasarruf etmenizi sağlıyoruz.

Dijital Medya Satın Alma

Firmanız adına hedef kitlenizin bulunduğu internet mecralarında (Haber Siteleri, Forum Sayfaları vb.) size özel görsel ve kreatif çalışmalarla reklam vermenizi; bu sayede marka bilinirliğinizi artırmanızı sağlıyoruz.

Stratejik Planlama Çalışmaları

Stratejik Planlama; işletmelerin marka prestijini koruması/yüceltmesi, minimum efor/harcama ile maksimum kazanç elde etmesi için olmazsa olmaz kavramlarından biridir. Önce bu konuda var olan ihtiyaçlarınızı can kulağı ile dinliyor, sonra strateji belirlemeniz konusunda sizlere yol gösteriyoruz.

Dijital Pazarlama Ajansı Ne İş Yapar?

Dijital pazarlama ajansınız olarak sizlerin dijital stratejilerini baştan sona dizayn ederek; minimum harcama ile maksimum verimi almanızı sağlıyoruz. Şirket ihtiyaçlarınızı analiz edip size özel bir yol haritası oluşturuyoruz.

Dijital Pazarlama için ortak belirlediğimiz hedefi (ROI, CPA, ROAS) tutturmak için birlikte çalışıyoruz. %100 ölçülebilir rapor ile bizim ile çalışmanın artılarını sizlere gösteriyoruz.

Neden Dijital Pazarlama Ajansı ile Çalışmalıyım?

 • Her işte olduğu gibi dijital pazarlama da uzmanlık gerektiren bir iş koludur. Hem iş ortakları hem de iş bilgisi nedeniyle bir dijital pazarlama ajansı ile çalışmak çoğu zaman firmalara avantaj sağlamaktadır. Bir firmanın Dijital Pazarlama ajansı ile çalışmasının başlıca nedeni ise bu kanalların para harcanan kanallar olmasıdır. Dijital Pazarlama ajansı ise size paranızı daha doğru harcayarak yatırımları doğru yönetmenizi ve gelirlerinizi arttırmanızı sağlar.

Dijital Pazarlama Kanalları Nelerdir?

-Google Adwords(Google Ads)

-Remarketing

-SEO

-E-Mail Marketing

-Dijital Medya Planlama / Programatik

-Google Analytics ve Diğer Ölçümleme Araçları

-Sosyal Medya Reklamları

-Teknik Kurulumlar ve Audit

-Data ve Kitle Oluşturma

-Data Analiz

Dijital pazarlama, elektronik ortamda ürün ve hizmetinizi tanıtabileceğiniz, günümüz teknoloji dünyasında geleneksel medyaya göre daha avantajlı ve tercih oranı yüksek pazarlama yöntemidir.

İçerik pazarlaması; yüksek kaliteli içerik sayesinde hedef kitleyi eğiterek ilgisini çekmek ve kısa/uzun vadede müşteriniz olmasını sağlamak için kullanan bir pazarlama tekniğidir.

Facebook ve Instagram’ın bize sunmuş olduğu reklamlardır. Belirli bir bütçe karşılığında, hedeflenen kullanıcılara gösterilen sponsorlu reklam çalışmalarıdır.

Dijital pazarlama ajansı daha önce birçok firma ile çalıştığı için konu hakkında deneyim sahibidir. Bu sayede daha az hata yapmanıza, daha az yatırımla daha fazla gelir elde etmenize yardımcı olur.

Bir dijital pazarlama ajansı firmanın dijital platformlardaki her şeyini yönetmekle yükümlüdür. 

PPC; İnternette varlık gösteren işletmelerin hedef kitlelerine ulaşmasını sağlayan en önemli online pazarlama kanallarından birisidir. Dijital pazarlama ajansları PPC reklamcılığı hizmeti sunmaktadır.

Metin veya görselden oluşan ve ziyaretçilerin, müşterilerin veya potansiyel müşterilerin harekete geçmesini sağlayan mesajlardır

Mutlu

Müşterilerimiz

Partnerlerimiz

Dijital Pazarlama Nedir?

Dijital Pazarlama birçok dijital pazarlama disiplininin içinde bulunduran, bulunduğumuz dönemde her marka için yapılması gereken elzem bir pazarlama yöntemidir.

Dijital Pazarlamanın başlıca unsurları;

 • Arama Moturu Pazarlaması (Search Engine Marketing)
 • Sosyal Medya Reklamcılığını (Social Media Marketing)
 • Arama Motoru Optimizasyonu (Search Engine Optimizasyonu yani SEO)
 • Görsel İnternet Reklamcılık (Display Reklamlar)
 • Yeniden Pazarlama (Remarketing veya Retargeting)
 • Satış Ortaklığı (Affiliate Marketing)
 • Influencer Marketing
 • Mobil Reklamcılık veya Uygulama Aplikasyon Reklamları
 • E-mail ve Sms Pazarlaması olarak başlıca ayırabiliriz.

Dijital Pazarlamayı anlatmadan önce pazarlamanın tarihsel gelişimini ve geleneksel pazarlama ile dijital pazarlama arasındaki farklara bakmak gerekmektedir. Bunun dışında dijital pazarlama faaliyetlerini de kendi arasında ikiye bölmekte fayda vardır. Bunlar;

 • Performans Pazarlaması (Performance Marketing)
 • Marka Reklamları ve Pazarlaması (Branding)

Olarak iki ana kategoride değerlendirilmelidir. Bu ayrımı yapmamızın ana sebebi ise bu iki modelin farklı sonuçlarının farklı değerlendirilmesi ihtiyacıdır. Bu iki dijital pazarlama yönteminin sonuç alma ve başarı kriterleri birbirinden ayrılmaktadır. Yukarıda bahsedilen yöntemler bu iki ana başlık içerisinde gruplanabilir.

Markaların çeşitli hedefleri için farklı dijital pazarlama yöntemleri ve stratejileri kullanılmalıdır. Burada önemli olan yapılan yatırımın geri dönüşünü(roi) bütünsel olarak düşünebilmekte yatar.

Ölçümleme

Dijital pazarlama ve geleneksel pazarlamayı birbirinden ayıran en büyük özellik ölçümlemedir. Geleneksel Pazarlama ile ilgili yaptığınız yatırımlar ya hiçbir şekilde ölçülemez ya da sınırlı bir şekilde ölçümlenir. Bunun yanı sıra dijital pazarlama faaliyetlerinizi gerçek anlamda ölçümleyebilir ve harcadığınız her bir kuruşun neye yaradığını, nereye gittiğini veyahut yaptığınız hangi reklamın daha etkili olduğunu basit yöntemlerle ölçebilirsiniz. Bu durum dijital pazarlama harcamalarınızın size nasıl geri döndüğünü gösterdiğinden elinizde ölçülebilir bir metrik bırakır. Yaptığınız yatırımın size geri dönüşünü hesaplayabilir, her bir hedef ulaşmak için kaç para harcadığınızı (Cost Per Action) yani Edinme Başı Maliyet ölçebilir ve yatırımlarını buna göre yönlendirebilirsiniz. Bunun dışında reklam kanalları, reklam grubu, hatta anahtar kelime bazında bile bu ölçümlemeyi yapabilirsiniz.

İnternet ekosistemi ve dijital pazarlama çok geniş bir yelpazedir. İnternet yatırımlarınızı kullanıcının her hareketini ve satın alma hikayesini ölçerek çok daha verimli bir şekilde kullanabilirsiniz. "Müşterileriniz size ilk kez nerede ve hangi kanalda dokundu? Bu müşteriler sonrasında sizi nasıl ziyaret etti ve satın alma aşamasından hemen önceki adımda hangi dijital pazarlama kanalından sitenize geldi?" gibi çok detaylı sorulara dijital pazarlamanın ölçümleme kanallarıyla cevap bulabilirsiniz.